Teslimat Süresi:

 

Aksi belirtilmedikçe firmamızdan kargo çıkışları 5-7 gun içinde gerçekleşir. Ön sipariş ürünleri bunlara dahil değildir. Tatil, bayram, Ön sipariş vs gibi yoğun zamanlarda bu süreç uzayabilir. Cuma günü 12:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Teslimat saatleri iş günleri 09.00 – 17.00 arasındadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Yurtiçi Kargo’nun İnternet sitesini (www.yurticikargo.com) ziyaret edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Türkiye geneli kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Kurye Seçeneği:

 

Eğer siparişiniz için kargo beklemek istemezseniz gün içinde ayarlayacağımız moto kurye seçeneği ile siparişinizi gün içinde teslim alabilirsiniz. Hızlı kurye seçeneği sadece İstanbul için geçerli olup fiyatlandırma bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Hızlı Kurye ile teslim seçenekleri alıcı ödemeli olup adreste nakit olarak müşterilerimiz tarafından ödenecektir. Lütfen hızlı kurye ile ilgili bilgi almak için siparişinizden önce bizimle info@certainofficial.com mail uzerinden iletisime geciniz.

 

Sipariş Takibi:

 

Gönderiniz gerçekleştiğinde size email yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir. Aşağıda belirtilen linke takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.Sipariş takip emailleri spam/junk kutunuza düşebilmektedir. Lütfen düzenli olarak kontrol ediniz.

http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspx

 

Teslimat sırasında adreste bulunmuyorsam ne olacak?

 

Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve geri döner. Kargo şirketi ile irtibata geçerek gelecekleri saat hakkında ön bilgi alarak, paketinizin sizin icin uygun bir saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer kargo şirketi tarafından size ulaşılamazsa sisteme adrese not bırakıldı olarak işaretlenecektir ve siparişinizi adresinize en yakın Yurtiçi Kargo şubenizden almanız gerekecektir. Siparişiniz size ulaşamayıp depomuzu geri dönerse tekrar gönderimin alıcı ödemeli olacağını hatırlatmak isteriz. Paketinizi evde teslim alacak kimse yok ise paketinizi kapı/daire önü gibi ortak kullanım alanına dahil olan yerlere bıraktırmamanızı tavsiye ederiz. Aksi halde kayıp kargolardan firmamız sorumlu tutulamaz.

 

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

info@certainofficial.com email adresinden bize ulaşabilirsiniz.